• Yerel

Şampiyonluğa Ulaşacağız

GMG Kastamonuspor As Başkanı Metehan Hamzaoğlu konuştu: "Şampiyonluğa Ulaşacağız"
Şampiyonluğa Ulaşacağız
İrfan Salcı -

GMG Kastamonuspor As Başkanı Av. Metehan Hamzaoğlu, açıklamasında “Bu güzel şehrimizin ortak markalarının en başında GMG Kastamonuspor bulunuyor. Onun değer kazanması tüm şehrin değer kazanmasıdır. Kastamonuspor’un gülmesi, hepimizin gülmesidir” dedi. Yönetim olarak son yaşadıkları puan kaybının ardından teknik heyet ve futbolcularla gerekli değerlendirmeleri yaptıklarını da söyleyen Metehan Hamzaoğlu, “Bu olumsuzlukları bir daha yaşamayacağız, yaşatmayacağız diye karar aldık. Bizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Şampiyonluğa ulaşacağız. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi...

As Başkan Avukat Metehan Hamzaoğlu yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

“Yıllarca taraftarı olarak tribünlerde olduğum; umudu, hayal kırıklığını, sevinçleri yaşatan, bazen mutluluktan bazen de hüzünden gözyaşı döktüren şanlı GMG Kastamonuspor’da bugün yönetici olarak bulunuyorum.

Bizler yönetime talip olarak temiz bir sayfa açmayı, Kastamonusporumuzu meşru zeminde şeffaf ve hesap verilebilir bir sistem ile yönetmeyi, güçlendirmek için de Kastamonu’nun bütün SAMİMİ güçlerini bir araya getirmek istiyoruz.

Bu şehre, taraftarımıza ve tüm Kastamonululara daima mutluluklar yaşatmayı amaç edindik. İşimizin zorluğunu çok iyi biliyoruz. Harekete geçen Kastamonu'nun neler yaptığı tarihin şanlı sayfalarında mevcuttur. 

Şerife Bacı'nın fedakarlığı, mücadele azmi, 10 Aralık' ta meydanları dolduran, dünyada bir ilk olan binlerce anamızın bilgeliği ve kararlılığı ile yaptıkları, neler yapabileceğimizin göstergelerinden bir kaçıdır.


Zorlu günlerden geçtik geçmeye de devam ediyoruz. Bunu bizim kadar en iyi siz Kastamonu halkı bilmektedir. Böyle zamanları ancak, şerife bacıların ruhuyla Kastamonu’nun; taraftarı, yönetimi, futbolcusu, teknik ekibi ve 7’den 70’e Kastamonu halkının birlik olmasıyla zafere dönüştürülebilir.  

"Baş başa vermeyince taş yerinden kalkmaz." Diyen büyüklerimizden aldığımız iman ve terbiyeyle, taşın altına ellerimizi soktuk. Bu uğurda; yorulduğumuzda bizlere omuz verecek, terimizi silecek, yaralandığımızda yaralarımızı saracak yüreklere ihtiyacımız vardır ve o siz sevgili Kastamonulu hemşerilerimizsiniz.  Bu güzel şehrimizin ortak markalarının en başında bulunan, GMG Kastamonuspor'dur. Onun değer kazanması tüm şehrin değer kazanmasıdır. Kastamonuspor’un gülmesi, hepimizin gülmesidir.

Bu anlayışla desteklerini hiçbir zaman esirgemeye, başta Valiliğimiz ve Belediye başkanlıklarımız olmak üzere Milletvekillerimize, tüm resmi kurum ve kuruluşlarımıza, özel teşebbüslerimizden esnafımıza, siyasi parti teşkilatlarımıza, sivil toplum örgütlerine, iş adamlarımıza da görevler düşmektedir.

Bu şehrin ayağa kalkması, ele ele verip, "Sen, ben yok Kastamonu var!" diyebildiğimiz gün yollarımız açılacak, yüzümüz gülecektir.

09.02.2020 tarihinde komşumuz Karabükspor ile oynadığımız maçtan galibiyet alamamış olmamız kimsenin umudunu kırmasın. Önemli bir avantajı kaybetmiş görünebiliriz ancak evimizdeki tüm maçlar bizim için çok önemlidir. Kıymetli hemşehrilerimizden Kastamonuspora, takımına sahip çıkmasını bekliyoruz.  Unutmamak gerekir ki sezon başında transfer tahtasının açılması imkânsız gibi görünüyor ve bu takım bu sene ligde kalamaz seneryoları çiziliyordu.Kastamonu ruhu ortaya çıktı,  şehrimizin fedakar büyükleri bu takımı bugün şampiyonluk konuştuğumuz noktalara getirdi.  İşte Kastamonu budur. Emeği olan herkesten Allah razı olsun. Biz yönetim kurulu olarak bu hafta yaşanan puan kaybı ile ilgili eksik olan hususların değerlendirmesini teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimiz ile yaptık ve bundan sonra bu olumsuzlukları bir daha yaşamayacağız, yaşatmayacağız diye karar aldık.

Bizler inandık, Sevgili Kastamonu halkının da buna inanacağına inancımız tamdır. Bizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Kastamonu’ya ve Kastamonu’nun güzel insanlarına zaferler ve mutluluklar yaşatarak, şampiyonluğa ulaşacağız. Kimsenin şüphesi olmasın.”

Yorum Yazın