Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri, kentte vatandaşların yoğun bulunduğu bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler tarafından 20-27 Kasım tarihleri arasında yapılan çalışmalarda; 24 aranan şahıs yakalanırken, 3 uyuşturucu madde olayına müdahale edildi.
Öte yandan ekipler 1 ruhsatsız av tüfeği ve 1 kuru sıkı tabancaya da el koydu.
![Cadde cadde gezip emniyeti sağlıyorlar](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2023/11/29/46b56493-ed38-4764-b2f1-e0925fb6e7c4-detail-1.jpg)