• Genel

Yenişehir Üçkuyu Mahallesi'nde yeni kaldırımlar

Yenişehir ilçesinde vatandaşların modern ve konforlu yollarla buluşturmak için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yerleşim alanlarından olan Üçkuyu Mahallesinde çift taraflı kaldırım çalışmalarını tamamladı.
Yenişehir Üçkuyu Mahallesi'nde yeni kaldırımlar
Yenişehir İlçesinde bulunan mahallelerde mevcut kaldırımların onarımı ve kaldırımı olmayan mahallelerde ise çift taraflı kaldırım yapım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Yenişehir Belediyesi ilçenin çehresi değiştiriyor.

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verin Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediyesi Başkanı Murat Beşikci, " Vatandaşlarımızın cadde ve sokaklardaki güvenliği için kaldırımlarımızın düzenli bir şekilde bakım,onarım ve temizliği yapılmakdır.Bu çalışmalarımızın yanı sıra yeni yerleşim alanlarında hiç kaldırımı bulunmayan Üçkuyu Mahallemiz 45.sokakta çift taraflı olmak üzere kaldırım çalışmamızı tamamlandı. Kooperatifler, Yenişehir ve Şehitlik Mahalleleri'nde bazalt kaldırım onarım çalışmaları ile Dönümlü mahallemizde de kaldırım yapım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz." dedi.
Yorum Yazın