TIC HOLDING Header
  • USD 18.581
  • EUR 18.261
  • Altın 1023.098
  • BIST 100 3516.46
  • Genel

Yusuf Gecü, 'Geleceğimiz olan çocuklarımıza sahip çıkmalıyız'

Merter Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Geco Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gecü SHÇEK Genel Müdürlüğü İstanbul Bahçelievler Atatürk Kız Yetiştirme Yurdunda iftar verdi. Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu bahçesinde verilen iftar yemeğinde misafirler ile Kız Yetiştirme yurdu sakinleri aynı sofrayı paylaştı.
Yusuf Gecü, 'Geleceğimiz olan çocuklarımıza sahip çıkmalıyız'
CRA -

Necdet Emre AYGÜN - Geçen sene işadamı arkadaşının başlattığı yetiştirme yurdunda iftar verme geleneğini bu yıl kendisine nasip olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten işadamı Yusuf Gecü, “Hemen hemen her akşam bir işadamı arkadaşımız bu geleneği burada yaşatacağı için çok mutluyuz. Bize bir arkadaşımız vesile oldu, bizde diğer arkadaşlara tavsiye ettik. Geleceğimiz olan çocuklarımıza destek olmalıyız” diyerek bu sene verdiği iftarlardan en anlamışını bu akşam yaşadığını söyledi.

İftar veren işadamlarının dernek vasıtasıyla kendileriyle buluştuğunu söyleyen Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü Durubey Alco, “İftar vererek, evlatlarımızla aynı sofrayı paylaşan işadamlarımıza teşekkür ediyoruz. Burada bir gönül köprüsü kuruluyor. Bir projemiz var ve ismi Çocuk evidir. Bu projemizde hayırsever işadamlarımız vasıtasıyla başarılı bir şekilde yürütülüyor” diyerek konuştu.

Kız çocukları yetiştirme yurdu dernek başkanı Nadire Özcan ise, "Mesiad başkanı Halit Tuna beyefendi ile şahsen görüşmeye gittiğimde kendileri bizlere daima destek verecekleri sözü aldım. Hemen hemen her akşam bir işadamımız burada iftar veriyor. Bu tabloda gördüğünüz gibi maddiyattan çok maneviyat çocuklarımızın yüzlerini güldürüyor” diyerek çocukların eğitimleri için canla başla çalıştıklarını söyledi.

Derneğin her türlü faaliyetlerinde yer alan Vital Hospital hastanesinin kurumsal pazarlama sorumlusu Belgin Koç, Hastane yönetimi olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek verdiklerini belirtti.

Yorum Yazın