alexa verify

Çukur'un Cumali'si Kenan İmirzalıoğlu mu olacak?

Çukurun Cumalisi Kenan İmirzalıoğlu mu olacak?
Giriş Tarihi: 11.07.2018 16:40 Güncelleme Tarihi: 11.07.2018 17:01 2096 Okunma 0

Çukur dizisine yeni sezonda katılacak isim hakkında ortaya atılan iddialar çoğaldı.

Haber: İnternet Haber Servisi - Çukur dizisine yeni sezonda Cumali Koçovalı damgasını vuracak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun da isminin geçtiği Cumali Koçovalı karakteri için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Yeni sezon Çukur’un Cumali Koçovalı’sının Dağ filminden tanıdığımız Ufuk Bayraktar olacağı iddia edildi.Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Erkan Koçak Köstendil’in paylaştığı dizinin 2. sezonunda bomba bir isim diziye katılabilir. Yeni sezonda dizinin ağır taşlarından biri olacak Cumali Koçovalı için birçok isim de gündeme gelmeye başladı. İlk olarak Cumali Koçovalı karakterini Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı iddiaları kulislerde dönmeye başlasa da şimdi bu rol için daha güçlü bir isim ortaya atıldı; Ufuk Bayraktar.

Ufuk Bayraktar’ı Dağ ve Dağ 2 filmlerinden tanıyoruz. Deli-dolu, hırçın ve asabi karakterlerdeki başarısıyla film sektörünün yanı sıra bir çok dizide de rol alan Ufuk Bayraktar, yeni sezonda Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Yamaç Koçovalı’nın kardeşi Cumali Koçovalı olarak diziye katılabilir.

İddialardan diğeri de Nejat İşler'in kadroya katılacağı yönünde.İzleyiciler, yeni sezonda Cumali Koçovalı karakterini canlandıracak ismin kim olduğunu heyecanla bekliyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90