DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Magazin

Haluk Levent'ten tarihi konser

Akhisar’ın Kurtuluş Günü etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Haluk Levent, binlerce Akhisarlıya unutulmaz bir gece yaşatmış.
Haluk Levent'ten tarihi konser

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in konseri, yaklaşık 20 bin kişinin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşmiş. Akhisar Belediyesi Gölet Konser Alanı’nda sahne alan ünlü sanatçı mükemmel sahne performansı ve seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafetisunmuş.

Verdiği konser ile Akhisar tarihine geçecek bir etkinliğe imza atan Haluk Levent, Akhisar’da 20 yıl aradan sonra konser vermenin heyecanını yaşadığını dile getirmiş.

Konser sonrası temizlik

Akhisar’ın Kurtuluş Günü etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Haluk Levent, konser sonrasında kirlenen alanı belediye başkanı ve gençlerle birlikte temizleyerek, bir ilke imza atmış.  

Konser sonrasında Minik Kuş Ekibine açıklama yapan Haluk Levent, “Son yıllarda şöyle bir izlenim vardı; konser ve festivallerden sonra ortalıktaki çöpleri göstererek işte rockçılar etrafı çok kirletiyor diyorlardı. Bir bakıma bu biraz haklı bir eleştiriydi. Biz de Akhisar’da Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve gençlerle birlikte böyle bir kampanya başlatalım dedik. Umarım bu proje diğer konserlerde de devam eder. Sadece konserlerde kalmaz ve yaşadığımız şehirleri daha temiz tutmaya özen gösteririz” diyerek mesajlar vermiş.

Yapılan temizlik sonrası konser alanından 15 torba çöp toplanmış ve çöp torbalarının önünde hatıra fotoğrafı çekilmiş.

TIC Detay Altı
Yorum Yazın