DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Magazin

“Sessiz kalmayabiliriz”

Minik Kuş Ekibi ile Bodrum'da görüşen ünlü sanatçı Sıla, Kırıkkale’de eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut olayı hakkında ekibimize konuştu.
“Sessiz kalmayabiliriz”

Minik Kuş Ekibi ile Bodrum'da görüşen ünlü sanatçı Sıla, Kırıkkale’de eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut olayından çok etkilendiğini söylemiş.

Verdiği konserlerde bu duruma tepkilerini dile getirdiğini belirten Sıla, “Herkesin bu durum hakkında elini taşın altına koyması lazımdır. Bu duruma sessiz kalırsak başka olayların olmasına seyirci kalmış oluruz” diyerek konuşmuş.

Sıla, “Şimdi vereceğimiz konserde de durumu hatırlatacağım ve sanatseverlerden destek isteyeceğim. Ölüm beter. Geride kalmak ölümden beter. Gidenlerin, yitirdiklerimizin ardından söylüyoruz. Geride kalan küçük çocuklar, geride bırakılan yaralı yürekler gibi söylüyoruz. Öldürülen kadınların kanayan kalpleri gibi atıyor kalbimiz. Geri döndüremeyiz. Ama sessiz kalmayabiliriz. Valla birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Elimizi taşın altına sokmazsak bu memlekette hiçbir şey halledemeyiz” diyerek tepkisini dile getirmiş.

 

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın