alexa verify

Simge Sağın 'Yankı' ile döndü

Simge Sağın Yankı ile döndü
Giriş Tarihi: 06.02.2016 11:05 0

Türk Pop müziğinin son döneminde hakim olan ikilime akımının öncülerinden Simge Sağın “Miş Miş” çalışmasının ardından yeni Maxi Single “Yankı” ile aramızda döndü.

Haber: - “Miş Miş” çok uzun süre dinlenilmiş ve müzik listelerinde üst sıralarda yer almıştı. “Miş Miş” parçasından biraz önceye gittiğimiz aslında Simge’nin “Bip Bip” çalışması ile karşılaşıyoruz.  

Dolayısı ile ikileme akımının öncüsü iddiasının bir temeli var.   Yeni çalışmanın yine benzeri bir ikilime olması bekleniyorken “Yankı” ismiyle müzik listelerine geri döndü.Yeni çalışması için önemli müzisyenlerle çalışan ünlü şarkıcının çalıştığı isimler arasında Sezen Aksu da yer alıyor. Şarkı için çekilen video klip sosyal medya platformlarında paylaşıldı.

1 Şubat 2016 tarihinde yayınlanan klip şimdiden 148 bin kişi tarafından izlendi. Müzik listelerinde yine uzun süre yer alacak, beğenilen bir çalışma olduğu ortada.Sosyal medyada yapılan şarkının adı  “Yankı Yankı” ya da “Neden Neden” olması gerekirdi, çizgisini bozmuş yorumları ise gülümsetti.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90