alexa verify

Wilma Elles, hakkında çıkan iddiaları yalanladı!

Wilma Elles, hakkında çıkan iddiaları yalanladı!
Giriş Tarihi: 10.03.2018 09:14 504 Okunma 0

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' isimli dizide canlandırdığı 'Caroline' karakteriyle Türkiye'de tanınan oyuncu Wilma Elles, hakkında çıkan iddialara yönelik bir açıklamada bulundu.

Haber: İnternet Haber Servisi - Wilma Elles, rol alacağı konuşulan ‘Son Çağ‘ filminin yapımcısı Veysel Atasever‘in hakkında kullandığı ifadelere avukatları aracılığı ile bir basın açıklaması yaparak cevap  verdi.

Dün Atasever, AKP, Bosna’nın Srebrenitsa kentinde 8 binden fazla Müslüman erkeğin katledilmesini anlatacak ve tarihin son soykırımını dünyaya duyuracak olan ‘Son Çağ‘ isimli filme verdiği desteği geri çektiğini söyleyip, AKP’li yetkililerin filmin yönetmenine desteğin geri çekilmesi sebebini “Şimdi Sırpları üzmeyelim” diyerek açıkladığını öne sürdü.

Wilma Elles‘in kendisinden filmde rol istediğini açıklayan Veysel Atasever, “Gelip rol istedi. ‘Benim adım Erdoğan demek. Bütün kapıları açar’ dedi. Yapımcı şirketimin ortaklarıyla görüştüm ve Wilma Elles‘i yapımın yüzde 50'sine ortak ettim. Ancak, Hollanda ile kriz başlayınca, projeyi süründürmeye başladılar. Şimdiye kadar yaptığım 120 bin Euro’luk masrafı bile vermiyorlar” ifadelerini kullanmıştı. Yapımcı Atasever‘in yaptığı bu açıklamalar sonrası Wilma Elles, avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yaparak kendini savundu. İşte Wilma Elles ve avukatının yaptığı basın açıklaması;

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90