alexa verify

Yeşim Erbil'den sağlık durumu açıklaması

Yeşim Erbilden sağlık durumu açıklaması
Giriş Tarihi: 07.12.2018 09:11 0

Ünlü sanatçının kardeşi Yeşim Erbil sosyal medya hesabı üzerinden Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber: - Yeşim Erbil, 'Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor.' dedi.

Ündü sanatçı ve şovmen Mehmet Ali Erbil'in hastanedeki tedavisi sürüyor. Erbil'in kardeşi Yeşim Erbil, sanatçının sağlık durumu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. 

'İLK GÜNDEN BERİ HASTANEDE NÖBETTE'

Yeşim Erbil'in paylaştığı mesaj şöyle;
"Şu an pek çok hastanenin yoğun bakımlarının kapısında hastalarını bekleyenler vardır. Her gün güzel bir haber duymak umudu ile beklenir. Böyle haberleri veren tarafta oldum yıllarca sonra doğal olarak anne ve babamın haberini almayı bekledim. Hastalık her zaman yaş sıradı ile olmuyor. Akla gelmeyecek bir ev kazası ile de olabiliyor böyle. Benim ilk yeğenim ilk günden beri nöbette hastanede. Sanki babasının nefesi ile yaşıyor gibi. Sizler hep soruyorsunuz dua ediyorsunuz. Abim yıllarca evlerimizin içinde oldu ve çok sevildi. İnşallah bu sevgi selini anlatacağız ona.

Son durumla ilgili bilgileri de sizlere aktarayım. Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz.

Sezin zaten yarı doktor oldu hep başında. Yoğun bakım ekibi canla başla tedaviyi yapıyor. Böbrek kalp ile ilgili çok şükür sorun yok. Sabırla bekleyeceğiz. Abime ve tüm hastalara hayırlı şifalar diliyorum. Haydi abicim. Çok bekleyen var seni. Allah evlatlarına ve bize bağışlasın seni." dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90