TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Siyaset

Akıncı: 'O duygu bende yok!'

Twitter üzerinden, Ersin Tatar'ın kızının Hacettepe'de gönüllü doktorluk yaptığını hatırlatan Adnan Turfan'a KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'dan duygusuz ve umursamaz cevap geldi!
Akıncı: 'O duygu bende yok!'
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'dan bildiri: "Hesap benim değil"
 
Her ülke sağlık konusunda seferber oldu. Ülkemizde sağlıkçıların verdiği emek takdire şayan. Hacettepe'de doktor olarak vatandaşlara gece gündüz hizmet veren bir isim de KKTC Başbakanı Ersin Tatar'ın kızı Cansu Tatar.

Gazetemizin yazarı ve iş adamı Adnan Turfan, Başbakan Tatar'ın yaşadığı bu duyguyu söyleyerek KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya soru yönelttiği tweete Akıncı duygusuz ve umursamaz bir cevap verdi.

Adnan Turfan: "KKTC Başbakani Ersin Tatar in kızi Cansu Tatar Hacettepe de gonüllü DOKTOR luk yapiyor. Türklük insanın beyninde ve kalbinde hissettigi asil bir duygu dur. Ne dersin Mustafa Akınci bu duygu sende varmı?"

Mustafa Akıncı: "Bende yok" !

Adnan Turfan: "Şaşırmadım"Twitter üzerinden konuşmalarını bize ileten yazarımız Adnan Turfan sonrasında, "Dün KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya hitaben bir tweet atmış ve demiştim ki" Türklük insanın beyninde ve gönlünde oluşan asil bir duygudur. Siz de bu duygu varmi"" cevap vermiş:Bende yok. Şimdi ben cevap veriyorum. HERKESE NASIP OLMAZ ŞAŞIRMADIM." diyeren Akıncı'ya cevap attı.

TIC Detay Altı
Yorum Yazın
  • Cuma baba
    Duygusuzun önde gideni