Enerji dünyası..

Merhaba sevgili okurlarım, size bu gün enteresan bir konu ve olumlamalardan bahsedeceğim.
Enerji dünyası..
İnsanlar neye inanırlarsa inansınlar, evrene güzel mesajlar yollayarak isteklerde bulunurlarsa inanın ki o oluyor, yeter ki iyi niyetli olacağına inanarak dileğinizi evrene, Allaha yollayın. Olumlamalar her gün, her hafta değişebilirler ama ben size kendinize güvenerek hep bu yollayacak olduğum olumları tekrarlamalarınızı istiyorum.

Yenilenme Duası

Bu an itibariyle artık özümle buluşup kendim olmayı ve kendimden kendime dönmeyi seçiyor ve onaylıyorum.  

Beni benden uzaklaştırmak isteyen, eski enerjiye ait her türlü duygu, öğreti, kişi  ve yaptırımları hayatımdan, enerji alanımdan keserek iptal ediyorum. 

Bağını keserek iptal ettiğim bu duyguları kendimden serbest bırakarak evrene gönderiyor. Artık onlar üzerinde düşünmüyor ve şükürle kabule geçip yoluma sevgiyle devam ediyorum.

Bu arada benim kontrolüm ve bilgim dışında bana gönderilen tüm olumsuz enerjileri de sevgi, şifa, aşk ve berekete dönüştürüp, Yüce Yaradanın ruhlarını aydınlatmasını dileyerek sahiplerine geri gönderiyorum.

Ne benden bir başkasına ne başkasından bana negatif hiçbir düşünce ve enerjinin ulaşmayacağını biliyor ve Yüce Yaradan’dan aldığım güce ve onun koruyucu ışığına teslim oluyorum. 

Tekamül sürecimde, öncelikle kendimle mutlu olmayı ve hayatı anlayarak keyif almayı seçiyorum.

Seçimlerimde çözüm odaklı ve daima hedeflerime doğru, cesaretle yürüyor ve seçimlerimin hayatıma yön verdiğini biliyorum.

Biliyorum ki, ben ne istersem ve neye izin verirsem öyle olur. Bu yüzden günah keçisi aramıyor, kendimle ve sınavlarımla yüzleşiyor ve öğrenerek şükürle yürümeye devam ediyorum.

Ve biliyorum ki, her öğrendiğim ve kabul ettiğim sınav benim ruhsal yükselişimi hızlandırıyor. Bu yüzden kendimle savaşmıyor ve direnmiyorum. Kabule geçmenin ruhumu özgürleştirdiğini, öğrenmemi kolaylaştırdığını, farkında olmamı ve geleceğe daha cesur adımlarla yürümemi sağladığının farkındayım. Bu farkındalığa da ruhsal yükseliş dendiğini de biliyorum.  

Kendimle mutlu olduğum, kendime yettiğim ve daima şükretmeyi bildiğim zaman, tüm mutluluk, şans, şifa, aşk, bereket enerjilerinin de  rahatça, su gibi hayatıma aktığını biliyor ve sevgiyle kabul ediyorum.  

Ben daima her şeyin en iyisini hak ediyorum ve Yaradanın sonsuz kaynağından tüm ihtiyacım olanın hayatıma sonsuz ve sınırsız akmasına izin veriyorum. 

Kendime ve isteklerime sınır koymuyor sonsuzluğun bereketini, ışığını, şifasını, aşkını ve tüm mucizelerini sevgiyle kabul ediyorum.

Her şeyin bende başlayıp bende bittiğinin farkındayım.

Yüce Yaradana Şükürler Olsun..

Kendi kendinize bu yenilenme duasını bir süre sık sık okuyup, dileklerinizin gerçekleşeceğine inanarak evrene yollayın. İnancınısı kaybetmeyin ergeç yerine gelecektir.

İnşallah Allah hepimizin gönlündekilerini versin bizi huzura kavuştursun..

Tekrar buluşana kadar sağlıklı, mutlu ve huzurlu kalın..

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın