Ferhat Yıldırım

Ferhat Yıldırım

Hakkında

Ferhat Yıldırım Kimdir ?

1973 yılında İstanbul`da doğan Ferhat Yıldırım, Has Bilgi Birikim Yayıncılık A.S bünyesinde kurulan HBB TV`nin 1993 yılında kuruluş aşamasında görev almıştır.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Basın Konseyi Üyesi, Organ Doku ve Hücre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Küresel Gazeteciler Konseyi Yaygın Medya Meclisi Üyesidir.

İstanbul Üniversitesi İletişim mezunu olan Ferhat Yıldırım, iletişim alanında Medya-iletişim ve Halkla İlişkiler Reklamcılık olmak üzere 3 diploma sahibidir. İstanbul Üniversitesinde ayrıca Felsefe eğitimi de almıştır.

2009 yılından bu yana Adalet Bakanlığında Gazeteci Uzman Bilirkişi olarak görev yapmaktadır..

Türkiye geneli ile KKTC`de okurlarıyla buluşan gazetemizin Yönetim Kurulu Üyesi olan Ferhat Yıldırım Sarı Basın Kartı sahibidir.
Toplam 379 yazı listeleniyor
 • İstanbul'a 36 km bisiklet yolu kazandıran büyük başkan

  Geçmiş zamanda twitter deryasında robot furyası eşliğinde '#KadirTopbaş İstanbul’a 36 km bisiklet yolu kazandıran Başkan' tweetlerine şahit olurduk.

 • Osmanlı’dan günümüze bisiklet

  19. yüzyılın başlarında Avrupa’da icat edilen bisiklet, ilk dönemlerde seçkinlerin kullandığı bir araç olmuş daha sonra sportif amaçla da kullanılmaya başlanmıştır.

 • Kayyum atanması HDP’nin bir oyunudur

  PKK/KCK terör örgütü ve uzantıları yurdun dört bir yanında çirkinliklere imza atıyorlar.

 • Türk olmak suç mu?

  Vatandaşın oturduğu evin hemen yanı başında bir okul var ve çocuğu anaokuluna başlayacak.

 • Kafamda deli sorular!..

  Körfez savaşından önce İran devletinde ki rejime muhalif olan 4 bin civarında İranlı, Irak’a sığınmıştı.

 • Kaynaşmaya değil, adil eğitime ihtiyaç vardır

  Biraz dışarıda biraz evde derken ortaokulda müdür yardımcısı olan yeğenim ile evimizin balkonunda biraz siyaset, biraz ülke meseleleri eşliğinde akşam sohbetine çay içerek devam ediyoruz.

 • Mülteci sorunu ile lobotomi yaptıracağız

  Zihinsel hastalığı bulunan insanlardaki anormal nöral bağlantılar, beynin frontal (ön) lobunda bulunuyordu, bazı obsesif ve melankolik insanların frontal lobları kısmen çıkarılarak tedavi edilmeleri mümkündü. Bu işleme lobotomi adı veriliyor.

 • 'YES'i görünce aklınıza 'EVET' gelmesin

  Araç sahiplerine önemli bir avantaj sunan ve sektörde yeni bir akım başlatacak olan YES’in tanıtım toplantısına katıldık.

 • Kurallarımıza uy ya da ülkemi terk et

  Dünyamızın savaş, kıtlık, yoksulluk ve hastalık nedeniyle büyük bir küresel göç ile karşı karşıya kaldığına hepimiz şahit olduk.

 • Suriyeli dilencinin üzerinden çıkan paralar şaşırttı

  Zabıta ekiplerinin yakaladığı Suriyeli dilencinin üzerinde 3 bin 800 lira, 5 bin 500 dolar ve 31 bin Suriye lirası bulundu.