TIC HOLDING Header
  • USD 18.525
  • EUR 18.077
  • Altın 988.357
  • BIST 100 3253.84
Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

NATO, CIA, BND ve Gladyo FETÖ

15 Temmuz ihanet kalkışmasının üstünden bir yıl geçti. Ülkenin her yerinde aranan Adil Öksüz, nihayetinde Almanya'da olduğu artık netlik kazanmış durumunda!
NATO, CIA, BND ve Gladyo FETÖ
Peki nasıl oldu da olabildi?
Bunun cevabını verebilmek için evvela 15 Temmuz'un şifrelerini çözmek elzemdir. Bu işgal denemesini kim üstlenmiştir?  Bu soruların cevapları, bizi otomatikman Adil Öksüzün hamilerine, FETÖ'nün ağababalarına götürecektir!

İlk evvela o geceye, yani istilanın köşesinden döndüğümüz o geceye geri dönelim. Bugün biliyoruz ki, o hain zümrenin sevk ve idaresini asıl yapanlar, karasularımızın içinde olan bir teknenin içindeki yaklaşık 15 üst düzey, yabancı devlet ajanı idi. İncirlik teki "dost" ülkelerin askeri uzmanları idi. İşin seyri de zaten İncirlik kör ve sağır edildikten sonra değişti! 

Hangi Ülkeler?
ABD, Almanya, İngiltere başta olmak üzere "dost ve müttefik" ülkeler. NATO üyeleri! 

Zaten Almanların darbe sonrası hal, hareket ve tavırları kendini belli etti. Bir tek "biz yaptık, ama yüzümüze, gözümüze bulaştırdık" diye itiraf etmedikleri kaldı! 

Peki FETÖ ne? Bir dini cemaat mi?
Zinhar! Mistik bir hava ile yönetilen, CIA'nin hamiliğini yaptığı ve BND'nin kullandığı çok özel bir İstihbarat ve Operasyon birimi! Eski adı ile GLADYO. Yani NATO'nun kılıcı, gayri nizami harp ünitesi! 

Şimdi de Adil Öksüz'ün, CIA tarafından saklanıp, kollanarak, tek kaldıkları İncirlikten, çok uluslu Konya NATO üssüne neden götürüldüğü, oradan da, bir Alman Askeri uçağı ile gelen BND ajanlarınca, Almanya'ya neden götürülüp, GÜVENLİ EV de korunup kollandığı sanırım daha net ortaya çıkmıştır. Adamlar top ajanlarını yedirtmiyor işte! 

Eyvallah, yedirtmesinler de, biz devlet olarak niçin hala bize aslında düşman bir topluluğun içindeyiz? Bu sorunun cevabı beni de çok düşündürdü. Şu anki jeopolitik durum ve stratejik mecburiyetler bunu gerektiriyor maalesef! 

GLADYO için yıllardır çok şeyler yazılıp çizildi ve insanlar da sanki tek oluşum varmış gibi bir his oluştu. Hayır.

Hiç bir gizli yapılanma, tek ayak üstünde durmaz, duramaz. Hatta birbirine zıt oluşumlar kullanır, bunları gerektir ise kapıştırır da, tıpkı 80 öncesi yaptığı gibi. 

Günümüzde ise FETÖ'nün yanısıra Doğu Perinçek zıt kutupta, Ulusalcı ve Aşırı sol guruplar ayrı kutupta. Lakin hepsinin sevk ve idaresini sağlayan NSA! 

GLADYO hiç bir zaman çökertilmedi, hatta Sayın Cumhurbaşkanı daha Başbakan iken, Ordunun ve devletin dahilinde olan GLADYO, devletin içinden çıkarılarak, otonom bir hale getirildi! 

Devletin sinir uçlarına kadar sızmış bu mükemmel yapılanma sonunda KİBİRLERİ yüzünden hezimete uğradı. Lakin hepimiz de biliyoruz ki, BİTMEDİ...

Evet zor, hatta çok zor bir dönemden geçiyoruz ve birden fazla kriz yönetiliyor, ancak halk herşeyin arka planını bilmediği için, gayet doğal olarak da sükutu hayale uğruyor. 

FETÖ, CIA, BND, NATO, GLADYO! 
İşte böyle bir şeytan Pentagon'u ile mücadele etmekteyiz. Ve kimse kimseyi kandırmasın, bu mücadele daha epey sürecek!

Allah yar ve yardımcımız olsun İnşallah. Bir dahaki yazımızda buluşmak ümidi ve Dua ile Vesselam.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın