Okan Geçgel

Okan Geçgel

Hakkında

Okan Geçgel, 1977 Ağrı doğumlu olup Halkla İlişkiler mezunu'dur. Mesleğe 1993 yılında Beklenen Vakit Gazetesi'nde başlamıştır. Milli Gazete, Akşam Gazetesi, Merhaba Gazetesi, Yeni Aksaray Gazetesi, Kayseri Gündem Gazetesi ve Kanal 68 TV. de görev almıştır. Şuan Kent Ve Başkan Dergisi ile Orta Anadolu Kent Gündemi Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen yazarımız evli ve 4 çocuk babasıdır.
Toplam 261 yazı listeleniyor
 • Güler misin? Ağlar mısın?

  Kayseri OSB Mali Genel Kurulu'nu yaptı. Parmakların kalkıp indiği, birilerinden mal kaçırırcasına, alel acele yapılan kurulun hafızalarda bıraktıklarına biraz değinmek isterim.

 • Bu kaçıncı vukuat? Lütfü Türkkan…

  Hatırlayınız. Önce çakarlı arabasını kendi çocuğunun kullanmasına müsaade eden, bu yüzde epey gündem olan daha sonra çiftliğini görüntüleyen gazeteciyi darp ettirmesi yüzünden yine gündem olan Lütfü Türkkan, her paylaşımında da vukuatlarına bir yenisini eklemeye devam ediyor.

 • Kayseri OSB ile ilgili kafamda deli sorular

  Hatırlayınız Kayseri OSB ile ilgili epey yazıp çizdim. OSB'de kılıçların çekildiği süreci de ve o süreç öncesini de yakinen takip eden bir gazeteci olarak bugün geldiğimiz süreci kaygı ile takip ettiğimi evvela belirtmek isterim.

 • Aslolan Devlettir ve kişiler gelip geçicidir

  Her paylaşımında Hükümete gülücükler atan, vatan-millet-sakarya edasıyla hareket eden Sedat Peker'in bu günlerde feryad, figan etmesi düşündürücü olmuştur.

 • OSB'ler tek tek 'Genel Kurul'a giderken, Kayseri OSB hala kaçak güreşmektedir

  Niğde, Gebze gibi OSB'ler genel kurullarını yaparken, müfettiş raporları, davalar ve benzeri usulsüzlüklerle anılan Kayseri OSB'nin genel kurula gitmemesi düşündürücüdür.

 • Devlet'in menfaatleri kişilerin menfaatlerinin üzerindedir..

  Hükümeti yere göğe sığdıramayan ve istediği gibi at koştururken güzel temennilerini sıralayan Sedat Peker'in bu gün ise Devletin hesap sorması üzerine kıyametleri koparması düşündürücüdür.

 • İsrail vahşeti dinmek bilmiyor..

  İsrail'in yıllardır Filistin topraklarında sürdürdüğü işgalin boyutları her geçen gün artmaya devam ediyor.

 • ABD'nin aynadaki yansıması 'soykırım'

  Kuruluş hikayesi irdelendiğinde ABD'nin kirli yüzü ve soykırım sözünün çok net anlaşılacağını düşünüyorum.

 • Bir 128 milyar dolar muammasıdır gidiyor!..

  CHP'nin günlerdir 128 Milyar Dolar nerede olduğu yönündeki algı oluşturma çabası, CHP'li bir başka vekil İlhan Kesici'nin açıklaması ile sekteye uğramıştır.