Selçuk Bayraktar'a saldırmak tam bir hainliktir

Selçuk Bayraktar'a saldırmak tam bir hainliktir
Selçuk Bayraktar kim?
Kendisini, Sayın Cumhurbaşkanımızın damadı olduğu gün düğün merasiminde tanıdım.
Ekranda biyografisi geçti, hayranlıkla izledim, yürekten alkışladım.
Daha sonra BAYKAR'ı inceleme fırsatı buldum.

Benim ilgimi çeken önemli kısmı; üretici ve Türkiye'nin makus tarihini değiştirecek çok önemli bir üretim yapması, İnsansız Hava Aracı üretmesi, Silahlı İnsansız Hava Aracı üretmesi. Bu üretim vizyonu ülkemiz için çok ama çok önemliydi.

Türkiye'nin ilk milli S/İHA Sistemi Bayraktar TBN2'nin mimarı kendisi, BAYKAR Teknik Müdürlüğü (CTO) ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı aynı zamanda.

Daha yaş olarak çok genç.
1979 doğumlu.

İlkokulu Sarıyer'de okumuş, Robert Koleji'nden mezun olmuş, İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamış.

ABD University of Pensilvanya'nın (UPenn) GRASP Laboratuvarında staj kapsamında burs teklifi ile yüksek lisans eğitimini UPenn yaptı.

Araştırmalarında dünyada ilk kez İHA'ların formasyon uçuşu deneyleri, havayer robot takımlarının koordinasyonu, uçuş kontrol ve güdüm sistemleri konularında bilimsel yayınlara konu olan çalışmalar gerçekleştirdi.

Selçuk Bayraktar, yaptığı çalışmalar doğrultusunda göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı MIT (Massachusetts Institute of Technology) burslu olarak doktora teklifi almıştır.

Selçuk Bayraktar, MIT'te eğitimini tamamladı ve hocaları “ABD'de kal” diye teklifte bulundular ama o kabul etmedi. “Ben ülkeme gideceğim insansız hava aracı üreteceğim” diye cevap verdi ama “Yapamazsın” dediler “Ben yapacağım” dedi ve ülkesine geldi.

İHA-SİHA yaptı mı? Hem de Dünya'dakiler de daha iyisini yaptı...

Peki bu İHA ve SİHA'lar ne işe yaradı?
Beyinsiz, hainler, bu ülkeyi yıllardır ABD-İsrail muhtaç edenler, ülkesini satanlar işinize gelmedi öyle mi?
Gelmez. Neden?

PKK'nın tepesine bombaları indirdi ve teröristle çok ama çok etkin mücadele başladı.

İHA'lar tespit etti, F16'lar inlerine girdi ve orda yok ettiler.
İHA'lar tespit etti, SİHA'lar teröristleri inlerinde gebertti.

O İHA'lar, SİHA'lar öyle işler yaptı ki, Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekatlarında destan yazdılar.

İşte bu sayede Türk Ordusu, Dünya'ya korku saldı. Rahatsız oldunuz, tepki verdiniz bunları biliyoruz.

En son İdlib'te yine Şam rejimine karşı, Rus Hava savunma sistemlerine rağmen Dünya'ya, Türkiye'nin neler yapabileceğini gösterdik.

Kimin sayesinde?
Selçuk Bayraktar ve ekibi, aynı zamanda kahraman ordumuz sayesinde…

İşte o Selçuk Bayraktar ne diyor Fırat Kalkanı Operasyonu sırasında: “Yeni evliydim ama 4 ay cephedeydim konteynerde yattım” diyor.

Peki neydi amacı?
Ülkesi için Vatanı, Milleti için çok önemli bir misyon üslenmiş ve görevinin başında yapılan operasyon bir vehamete uğramasın diye o sistemi yönetmiş.

Bre hainler siz neredeydiniz?
Siz terörist cenazelerindeydiniz. Siz “Ne işimiz var Suriye'de” diye sosyal medyadan bu yapılan operasyonların kötü sonuçlanması için mücadele ediyordunuz değil mi?

Vatan hainisiniz…

Darbe çığırtkanlığı yapmaya başladınız, Sayın Fahrettin Altun'a saldırdınız, Covid-19 salgını Türkiye'yi mahvetsin, ülke perişan olsun diye senaryolar uydurdunuz, “Ölü sayıları çok fazla” dediniz, mezarlarda ölüleri saymaya başladınız ama olmadı tutmadı hesaplarınız. Baktınız Covid-19 mücadelesi Devlet tarafından başarılı yönetiliyor, buna bir çamur atalım bu sefer dediniz ve bu ülkeye en faydalı olan Sayın Selçuk Bayraktar gibi bir pırlanta mühendise saldırdınız.

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımız hedef alındığı aşikar tabiki.

Bakın beyinsizler takımı sizlere sesleniyorum.
Selçuk Bayraktar asla yalnız değildir. Ardında inanılmaz bir güç var. Bu güç vatansever Türkiye Halkı…
Sayın Cumhurbaşkanımız ve devletimizin ardında 15 Temmuz'da sokağa inen uçağa levye atan, tankın egzozuna çaput tıkayıp yürütmeyen, tankın paletini bir demir parçası ile attıran o Kahraman halk var ayağınızı denk alın buna göre akıllı olun…

Selçuk Bayraktar;
Bu ülke için yeni neferler yetiştirmeye kendini adamış bir yiğittir.
Bu ülkenin kendi uçağını üretmeye kendini adamış…
Bu ülkenin uçak motorunu üretmeye kendini adamış…
Bu ülkenin helikopter motorunun üretilmesine kendini adamış…
Bu ülkenin yazılım teknolojini millileştirmek için kendini adamış…
Bu ülkenin alaşımlı zırh çeliklerinin üretilmesine kendini adamış…
Bu ülkenin solunun cihazlarını üretmeye (15 günde) en hayati bir dönemde bu projeyi hayata geçirmiş belki de günlerce uyumamış bir yiğit…

Kafasında daha birçok proje tasarlamış ve bunları gelecekte ülkemize kazandırmak için çalışıyor.

Kendisini tanıdım ve çok mutlu oldum.
2017 bir toplantıda bir araya geldik, onun vizyonunu orada gördüm. Kafasında o kadar çok proje var ki o toplantıda gördüm. “Yıllarca bu ülkede üretilmeyen tamamen dışa bağımlı kaldığımız ham maddeleri nasıl biz üretiriz de dışa bağımlılığı ortadan kaldırırız” diye adeta çırpınıyordu.

Ben onu çok iyi anlıyorum inanın.
Kafasındaki bir proje için kesinlikle gece uykusu uyumuyor ve beyninde o proje ile yatıp o proje ile kalkıyordu. Yatağa başını koyduğunda “Ben bu ülke için ne yapabilirim” diye uykuya daldığından kesinlikle eminim. Bende “Bu ülke için ne yapabilirim ne üretebilirim, ürettiğim ürünlerle ülkeme nasıl katkı sunarım” diye yatağa yattığımda bunları beynimde planlarım.

Ben değil ülkesini düşünen ve üreten herkes aynı düşünür.
Üreten kişinin halinden ancak üreten, vatanını seven insanlar anlar…

Sayın Selçuk Bayraktar, ben sizi çok iyi anlıyorum, her şartta sizin yanınızda ve sizlere gerekirse kalkan olmak istiyor ve hepimizin bir görevi olduğuna inanıyorum.

Seni bu hainlere yem etmeyeceğiz!
Şunu biliyorum ki bu halk sizinle birlikte…

Bu ülkeye zerre faydası olmayan, TBMM içine dahi sarhoş gelenler (Birde halkın seçtiği vekiller olacaklar) sadece çemkirir durular.
Onlar çemkirsin biz işimize bakalım ve siz ürettikçe kuduruyorlar.
Onlar çemkirsin devletimiz güçlendikçe kuduruyorlar.
Onlar çemkirsin dursunnnnnnn.

Siz güçlü durun yeter.
Siz yeni projeler üretmeye devam edin.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın
  • Halil B.
    Bence de
  • Remziye Sen
    Alkisliyorum.