Murat Yılmaz

Murat Yılmaz

Hakkında

1969 yılında İstanbul'da doğdu. İlk öğretimine İstanbul'da başlayıp, Almanya'da devam etti.

Orta okulu ve Yüksek Ticaret Lisesini Almanya'da tamamladıktan sonra, Köln Üniversite sinde Hukuk okuyarak, Uluslararası Hukuk dalında doktora ile tamamladı.

Genç yaşta Prof. Dr. Necmeddin Erbakan ile tanışarak, yaklaşık 15 yıl Avrupa ve Türkiye'de hizmetlerinde bulundu. 27 yıldır aktif siyasetin içinde.

Almanya'da son olarak Uluslararası bir holdingin Almanya, İsviçre, Avusturya, Belçika ve Türkiye ülkelerinin Sorumlu Genel Müdürlüğünü yaptı! 

1995 yılından beri belirli yerlerde köşe yazarlığı yaptı. Almanya'da "Akquise", "Rettungsmagazin" adlı dergilerde makaleleri yayınlandı.

OGÜNHaber "okuyucu yazıları" sayfasında yayınladığı yazıların beğenilmesi sonrasında yazar kadrosuna giriş yaptı.
Toplam 387 yazı listeleniyor
 • 15 Temmuz'u hatırlamak!

  Geçenlerde 15 Temmuz da Köprü de yaşadıklarımı aktarmaya çalıştım! Özellikle de panayır havası olarak kurgulanmayan bir yerde, bizim gibi düşünenler ile beraber olmaktı hedefimiz!

 • Almanya'nın yüzsüzlük cinneti

  Geçtiğimiz hafta, Alman Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, son derece değerli Kuzey Deniz tatilini bölüp, komple basının davet edildiği bir toplantıda "hükümet" adına, son derece talihsiz, tamamen gerçek dışı, hatta iftiralar ile dolu bir açıklama yapmıştı!

 • Büyükada da yakalananlar Rehine mi?

  5 Temmuz'da Büyükadada MİT ve Emniyetin birlikte yürüttüğü başarılı bir operasyonla yakalanan ve şimdilerde tutuklu olan şahıslar, Almanlara göre REHİN tutuluyor ve Türkiye'nin maksadı salt Almanya'yı ve AB'yi provoke etmek!

 • 15 Temmuz

  Tam bir yıl geçti, tam bir yıl. Yedi düveli arkasına alan hain çetenin ihanet gecesinin üstünden tam bir yıl geçti!

 • Olağanüstü zamanlar olağanüstü reaksiyonlar gerektirmektedir

  Bir yıl oluyor! O iğrenç ihanet gecesininin başımızdan geçtiği! Şeref'ini 1 Dolara satan hain çakalların cinnet geçirip gözlerinin döndüğü o ihanet gecesini geçirdiğimiz günün sene-i devriyesine yaklaşıyoruz!

 • Almanya da rezillik diz boyu!

  Geçen haftadan beri, Almanya'nın Hamburg kentinde bulunan ve FETÖ finanslı FRİTZ COLA şirketi, Almanya genelinde adına "gerilla ya da korsan reklam" verilen bir kampanya başlattı!

 • Türkiye'yi tehdit eden büyük finansal tehlike: BİTCOİN!

  2009 da, halen arkasında tam olarak kimin olduğu bilinmeyen ve global finans pazarlarında palazlanıp, pek çok kez milyarlarca vurgun ve zarara yol açan bu suni para birimi, şimdilerde Türkiye'de hızla büyümeye baş gösterdi!

 • Almanya'da neler oluyor?

  Sapkın FETÖ'nün, 'Dinler arası diyalog' saçmalığı, hiç de beklenmedik fakat yinede şaşırtmayan bir taraftan destek alarak en iğrenç meyvesini vermeye başladı! Seyran Ateş!

 • FETÖ Hakkında Bilmedikleriniz

  Baylock, FETÖ’nün üçüncü sınıf ekibinin kullandığı basit bir ağdır. Baylock tutuklamaları önemlidir fakat gözünüzde fazla büyütmeyin.

 • Adalet sisteminde yanlış işleyen prosedürler ve etkileri!

  Türkiye Cumhuriyeti büyük bir Devlettir. Ancak oligarşik bürokrasinin 90 yıl önceden dikte ettiği prosedürler, günümüzde çok geri kalmış olup, çoğu yerde gereksiz mağduriyetler yaratmaktadır!