Şehzade Orhan Osmanoğlu

Şehzade Orhan Osmanoğlu

Geçmiş olsun Türkiye'm..

Değerli dostlarım, büyük bir üzüntüyle sizlere bu yazımı kaleme alıyorum. Türkiye yanıyor, ciğerlerimiz yanıyor, kalbimiz yanıyor.
Geçmiş olsun Türkiye'm..
Bu basit bir mesele değil, uzun soluklu bir planın parçası. Ülkemiz üzerinde oynanan büyük oyunun en acımasız sahnelerinden sadece biri.

Bakın tam bir aya yakın bir süreçte sosyal medyada bazı hesaplar sürekli Suriyeli-Afgan muhacir konusunu dillendiriyor, nefret içeren söylemlerle adeta halkı kışkırtıyor, sınırları açtı yalanıyla devlete yükleniyor. Aslı astarı olmayan haberlerle, sınırlarımızdan sanki binlerce insan elini kolunu sallayarak gelmiş şeklindeki haberlerle bir gerginlik ortamı oluşturulmaya çalışılıyor.

Bu durumun hemen ardından ülke ateşe verilip, bunun sorumlusu olarak yine Suriyeli-Afgan muhacirler ve dolayısı ile devlet gösteriliyor.

Algılar öyle planlı bir şekilde halk üzerinde uygulanıyor ki, PKK teröristleri medyada olayı kendilerinin yaptıklarını itiraf etmelerine ve yangınları çıkaranların bazılarının yakalanmasına rağmen hala muhacirler üzerinden devlete saldırılar bitmiyor.

Bu bir darbe girişimidir. Büyük ve uzun soluklu bir darbe planının bir aşamasıdır.
Amaçları, geçtiğimiz günlerde Sayın Erdoğan'ın Kıbrıs Maraş'ını açma planlarının, Karadenizde, Türkali Kuyusunda gaz çıkarımına başlanmasının, Sakarya Sahası gaz yakma çalışamalarının ve daha ülke adına iftihar duyulacak ne kadar adım atıldıysa bunların bedelini ödetmek. Çünkü bunlar Türk milletinin güçlü olmasını istemiyorlar, hazmedemiyorlar.

Durmuyorlar, durmayacaklar, canımızı yakmaya devam edecekler. İnsanları galeyana getirene, azınlıklar üzerinden saldırılar başlatana, halkı sokaklara dökene kadar, iç savaş çıkıp ülke esir edilene kadar, Türk milleti tarihten silinene kadar durmayacaklar. İstedikleri bu.

Ama biz sayısız istiklal harbinden yeniden ve yeniden küllerinden doğmuş bir milletiz. Bizi ırkçılık üzerinden bölmeye çalışanlar şunu iyi bilsin ki; Başaramayacaksınız!

Bu millet, bu devlet sahipsiz değil.
Sizler yaktığınız ateşlerde elbet bir gün yanacaksınız. Aziz Türk milleti Türküyle, Kürdüyle, Çerkesi, Lazıyla bu topraklarda ilelebet var olacaktır!

Evet dostlarım bu zor günleri de elbette atlatacağız. Bizler galeyana gelmeyelim, devletimize güvenelim,yardımcı olalım. Çevremizde gerekirse her bir ferd olarak mıntıka nöbeti tutalım. Bu hainlere fırsat vermeyelim.

Sizleri acilen ağaç dikme bağışlarına katılmaya davet ediyorum. Şu an kişisel olarak yapabileceğimiz en faydalı iş dua etmek ve ağaç dikmektir.

Yangında bir şehidimiz var, kendisine Allah'tan rahmet ailesinde de sabırlar diliyorum.
Başımız sağolsun, geçmiş olsun Türkiye'm!
Allah'a emanet olunuz !

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın
  • Fatih sultan mehmet torunu
    Allah razı olsun sizden ŞEHZADEM.yazdıklarınıza aynen katılıyorum.Rabbim bu hainler karşısında devlet büyüklerimizin yar ve yardımcısı olsun insallah.Allah'ım fırsat vermesin bunlara devletimin yanındayım kahrolsun pkk feto ve uzantıları⭐🌙👍👍🌳🌲